Najlepsze strony

Strony, które naprawdę przydają się na co dzień i nie tylko. Zawsze przydatne i profesjonalne. Po prostu każdy powinien je znać.

f1 O03 se3 t0c ae3 t7b n86 id9 o72 0c a8c ke3 t7b u0c a2d l86 ifb zd9 of1 w0c a33 łe1 e6f m72 2d l86 i03 se3 tcf ę72 f1 w72 Sobotę 25 Marca o godzinie 16:35
RapTube
Admin 06.07.2022

Wypożyczalnia odkurzaczy piorących

 • Wypożyczalnia odkurzaczy piorących

  Wyspecjalizowana wypożyczalnia urządzeń piorących. Trudnimy się wynajmem sprzętów do czyszczenia mechanicznego. W magazynie mamy sprzęty ekstrakcyjne marki Karcher. Wszystkie odkurzacze są profesjonalnie naprawiane.

  Mamy urządzenia Karcher Puzzi 10/1. Łącznie z sprzętem dajemy dwie ssawki: do prania kanap a także do czyszczenia płaskich powierzchni.

  Jest szansa wypożyczenia na 1 dobę lub cały weekend. Odkurzacz można wynająć bezpłatnie w siedzibie wypożyczalni. Na terenie stolicy i podwarszawskich gmin np. w Markach czy Konstancinie przywozimy i odbieramy ekstraktor wprost do Konsumenta.

  Trzeba prać narożniki przynajmniej raz na 12 m-cy. Dzięki okresowemu praniu można utrwalić przyzwoity stan mebla. W środku tapicerki gromadzi się ogromna liczba bakterii. Ponadto zaświniona sofa nie prezentuje się zbyt dobrze.

  Wyspecjalizowane firmy z Warszawy zazwyczaj wykonują czyszczenie dywanów metodą ekstrakcyjną. Polega ona na przepłukiwaniu materiału roztworem wody i proszku. To łatwa i wyjątkowo efektywna metoda, która doskonale sprawdza się w przypadku najbardziej uporczywych zabrudzeń.

  Czy możliwe jest usunięcie wszelakich zabrudzeń z dywanu? W zdecydowanej większości tak. Odpowiednio dopasowana metoda w połączeniu z profesjonalnym,specjalistycznym sprzętem oraz odpowiednimi środkami chemicznymi umożliwia usunąć najbardziej trwałe plamy, jakie źle wpływały na wygląd narożnika.  


  Tagi: wynajem odkurzaczy, pranie tapicerki, pranie dywanów, pranie tapicerki samochodowej, wypożyczalnia Karcher,
  Moja ocena
  99/100