Najlepsze strony

Strony, które naprawdę przydają się na co dzień i nie tylko. Zawsze przydatne i profesjonalne. Po prostu każdy powinien je znać.

f1 O03 se3 t0c ae3 t7b n86 id9 o72 0c a8c ke3 t7b u0c a2d l86 ifb zd9 of1 w0c a33 łe1 e6f m72 2d l86 i03 se3 tcf ę72 f1 w72 Piątek 29 Września o godzinie 9:16
RapTube
Admin 02.03.2023

Radca prawny Gdańsk

 • Radca prawny Gdańsk

  Kancelaria Radcy Prawnego Sandra Anna Warda z siedzibą w Gdańsku realizuje pomoc prawną wchodzącą w zakres prawa cywilnego, ze szczególnym uwzględnieniem prawa spadkowego, prawa gospodarczego, prawa administracyjnego a także prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych. Zapewniamy reprezentację doświadczonego radcy prawnego w postępowaniach przed organami administracji, sądami powszechnymi i sądami administracyjnymi na wszystkich etapach postępowania. W ramach reprezentacji zapewniamy udział doświadczonego pełnomocnika a także tworzenie pism w sprawie. W pracy racy prawnego w Gdańsku kładziemy nacisk na kontakt z klientem oraz indywidualne podejście do sprawy. Nawet najbardziej skomplikowany problem badamy i przedstawiamy najbardziej korzystne rozwiązania. Podstawą naszej pracy jest dochowanie obowiązującej nas tajemnicy zawodowej, dzięki czemu zyskujecie Państwo do nas zaufanie a także pewność, że powierzone nam dane nie będą przekazane osobom trzecim.  


  Tagi: radca prawny Gdańsk, Gdańsk radca prawny, radca prawny,
  Moja ocena
  99/100
  Zobacz stronę:
  Radca prawny Gdańsk