Najlepsze strony

Strony, które naprawdę przydają się na co dzień i nie tylko. Zawsze przydatne i profesjonalne. Po prostu każdy powinien je znać.

f1 O03 se3 t0c ae3 t7b n86 id9 o72 0c a8c ke3 t7b u0c a2d l86 ifb zd9 of1 w0c a33 łe1 e6f m72 2d l86 i03 se3 tcf ę72 f1 w72 Poniedziałek 20 Maja o godzinie 15:12
RapTube
Admin 20.03.2023

Wypolerowany - Detailing i Kosmetyka Samochodowa

 • Wypolerowany - Detailing i Kosmetyka Samochodowa

  Wypolerowany - Detailing i Kosmetyka Samochodowa Wrocław

  Szukasz miejsca, w którym Twój samochód zamieni się nieodpoznania? Wypolerowany - Detailing i Kosmetyka Samochodowa, to studio auto detailingu mieszczące się we Wrocławiu świadczące wysokiej jakości usługi car auto detailingu. Studio jest realizacją marzenia oraz powstało z pasji do motoryzacji. Indywidualnie dobrane zabiegi pozwolą wydobyć świetny wygląd samochodu oraz zachować go w idealnym stanie na lata . Doświadczenie oraz pasja do motoryzacji połączona z najlepszej jakości urządzeniami i kosmetyki pozwalają na przywrócenie świetnego wyglądu każdemu autu.
  Usługi auto detailingu Wrocław

  W ofercie studia Wypolerowany - Detailing i Kosmetyka Samochodowa Wrocław znajdują się zabiegi skierowane zarówno dla aut używanych jak i fabrycznie nowych. Nie ma znaczenia jakim samochodem jeździsz, każde auto w studio traktowane jest na takim samym wysokim poziome. Dzięki polerowaniu i korekcie lakieru auta używana odzyskują swój blask, zaś nowe samochody zabezpieczane są powłokami i foliami ochronnymi w celu utrwalenia ich piękna.

  Oferta studia to:

  -Polerowania i korekta lakieru
  -Aplikacja powłok ceramicznych KISHO Japan
  -Instalacja folii ochronnych
  -Zabezpieczenie nowego pojazdu
  -Przygotowanie samochodu do sprzedaży
  -Bieżący detailing samochodu
   


  Tagi: Detailing Wrocław, Auto Detailing Wrocław, Folia Ochronna na samochód Wrocław, Powłoka ceramiczna Wrocław,
  Moja ocena
  99/100